Ubezpieczenia

img

Ubezpieczenia

Ubezpieczenie na życie

 • Przy wyborze ubezpieczenia na życie powinniśmy się kierować przede wszystkim zakresem ochrony, a w drugiej kolejności ceną, aby polisa spełniła nasze oczekiwania w momencie, gdy członkowie naszej rodziny lub my sami będziemy jej najbardziej potrzebować. Czym więc kierować się podczas zakupu ubezpieczenia na życie? Umów się z nami na spotkanie, a nasz konsultant ubezpieczeniowy przeprowadzi analizę Twoich potrzeb. Na jej podstawie przedstawimy Ci oferty dostępne na rynku, które spełniają Twoje oczekiwania i pomożemy przejść przez umowę z ubezpieczycielem, wyjaśniając po drodze wszystkie wątpliwości.

 • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne

 • Dzięki wykupieniu prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego za niewygórowaną składkę można uzyskać dostęp do nielimitowanych wizyt u lekarzy specjalistów i badań w renomowanych placówkach medycznych w całej Polsce – bez czekania w kolejce. Do tego typu ubezpieczenia można przystąpić indywidualnie; można także wykupić pakiet rodzinny. Dla firm oferowane jest ubezpieczenie zdrowotne w formie grupowej. Zachęcamy do umówienia się na spotkanie – sugerując się Twoimi potrzebami, wybierzemy oferty o najlepiej odpowiadającym Ci zakresie.

 • NNW

 • Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków pozwala na ochronę finansową w sytuacjach będących skutkiem niespodziewanych wydarzeń. Z polisy wypłacane są odszkodowania, gdy na przykład nasz stan zdrowia nie pozwala na powrót do pracy. Dzięki NNW możemy liczyć na odszkodowanie za poniesiony uszczerbek na zdrowiu czy zwrot kosztów leczenia. Polisy można rozszerzać o dodatkową ochronę, np. obejmującą uprawianie sportu. Jej zakres zależy po prostu od Twoich potrzeb – po ich określeniu wybierzemy najbardziej dopasowaną propozycję, skrupulatnie porównując oferty towarzystw ubezpieczeniowych.

 • Ubezpieczenie komunikacyjne

 • Warto przyjrzeć się ofertom na ubezpieczenia, które każdy kierowca musi płacić obowiązkowo. A jest w czym wybierać – towarzystwa ubezpieczeniowe prześcigają się w tworzeniu polis. Ich mnogość często zniechęca klientów. Musimy przecież stracić sporo czasu, by zapoznać się z ofertami, porównać je i wybrać tą właściwą. Często pozostajemy więc przy polisie wybranej kilka lat temu, która wcale nie musi być atrakcyjna, a wręcz przeciwnie – moglibyśmy płacić mniej, korzystając z lepszych ofert, które pojawiły się na rynku. Pomagamy przejść przez gąszcz propozycji towarzystw ubezpieczeniowych, by wybrać ofertę atrakcyjną finansowo i ściśle dopasowaną do potrzeb klienta.

 • Majątkowe

 • Warto wykupić ubezpieczenie, które uchroni Twój majątek przez nieprzewidywalnymi zdarzeniami losowymi, takimi jak zalanie, pożar, powódź czy kradzież. Dzięki polisie jej posiadacz może liczyć na rekompensatę finansową utraconych dóbr czy akcji ratowniczej. W zależności od tego, co chcesz ubezpieczyć i w jakim zakresie – znajdziemy właściwą ofertę renomowanego towarzystwa ubezpieczeniowego.

 • OC firmy

 • OC firmy to nie tylko gwarancja bezpieczeństwa dla właściciela przedsiębiorstwa – polisa także uwiarygadnia firmę wśród jej kontrahentów. Warto więc zainwestować w ochronę swojej działalności. Trzeba mieć na uwadze, że każda branża wymaga nieco innego zakresu ubezpieczenia, co związane jest ze specyfiką działań danej firmy. Na podstawie Twoich potrzeb, charakteru Twojej działalności, mając na uwadze potencjalne zagrożenia dla Twojego biznesu, określimy rekomendowany zakres polisy.
 • Jestesmy dostępni

  Napisz do nas, a my odpowiemy lub skontaktujemy się jak naszybciej to mozliwe.

  Wyślij wiadomość
  Zamów bezpłatną konsultacje

  Znajdziemy Rozwiązanie Dla Ciebie